Známe cestu

O nás

KDO JSME?

Jsme projektová, průzkumná a konzultační společnost s více než padesátiletou tradicí. Jsme velký tým odborníků řady profesí, kterému nechybí zaujetí pro věc ani nadhled. Pracujeme napříč generacemi.

CO DĚLÁME?

Od roku 1966 projektujeme silniční stavby, mosty, inženýrské sítě, vodohospodářské objekty a další související stavby. Zajišťujeme geologické průzkumy a související poradenství, zabýváme se také průzkumy a monitoringem životního prostředí. Zabýváme se ryzím inženýringem a majetkoprávní činností. S týmem našich odborníků jsme schopni obsáhnout kompletní vývojový cyklus každého infrastrukturního projektu, od vyhledávací studie či studie proveditelnosti, přes proces EIA až po podrobnou realizační projektovou dokumentaci, od úvodních strategických konzultací až po řešení konkrétních detailních požadavků na stavbě. Disponujeme geodetickým týmem, pracujícím v terénu i v kanceláři. Náš tým technických dozorů zodpovědně pohlídá každou stavbu.

PRO KOHO TO DĚLÁME?

Pracujeme hlavně pro státní a městské investory, pro kraje a pro obce, pro architekty či developery, a také pro stavební firmy.

JAK TO DĚLÁME?

Pracujeme v kancelářích a laboratořích, pohybujeme se na stavbách na povrchu i v podzemí. Řídíme se při tom nejen přírodními zákony, technickými normativy a zásadami certifikovaných systémů managementu jakosti, ale i odborným citem, který čerpá z bohaté praxe. Disponujeme akreditovanou laboratoří mechaniky zemin a hornin, i autorizovanou laboratoří hluku. Neustále se školíme a zkoušíme.

KDE TO DĚLÁME? 

Pracujeme ze sídla v Praze 6, kancelář však máme také v Ostravě!!! Nebojíme se za prací dojet autem, vlakem, na kole nebo dojít pěšky.

O CO USILUJEME?

Pomáháme vytvářet a propojovat lidská sídla, a to s pokorou k přírodě a krajině, v souladu s předpisy. Usilujeme o funkčnost a racionalitu našich projektů, přičemž nezanedbáváme ani drobný detail. Snažíme se moderovat přání všech institucí i jednotlivců na projektu zúčastněných nebo zainteresovaných.

Jsme tým složený z lidí a tvoříme pro lidi. Pracujeme tak i pro sebe.

Známe cestu.

Kontaktujte nás

PUDIS a.s.

Podbabská 1014/20, 160 00 Praha 6

Telefon: +420 267 004 111

E-mail: info@pudis.cz

ISDS: hd4fwa5

IČO: 45272891

DIČ: CZ45272891

BÚ: 105026522/0300

Všechny kontakty →